Черкаський госпіталь ветеранів війни знову приймає пацієнтів для відновлення після COVID-19

У терапевтичному відділенні Черкаського обласного госпіталю ветеранів війни нині лікується майже 50 пацієнтів.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

У госпіталі допомагають відновитися учасникам АТО/ООС, які перехворіли на коронавірус, та надають їм необхідні реабілітаційні послуги.

Відновив прийом пацієнтів госпіталь із 1 лютого. За словами заступниці голови Черкаської ОДА Лариси Кошової, відділення для реабілітації та відновлення учасників АТО/ООС почало функціонувати ще у 2014 році. Втім навесні 2020 року, через жорсткий карантин, тут припинили приймати пацієнтів.

У відділенні допомагають з реабілітацією пацієнтам, які мають захворювання серцево-судинної, нервової, опорної систем, з травмами, контузіями, пораненнями, які отримали під час бойових дій. Тут також надають психологічну допомогу, працює лікар-реабілітолог, фізіотерапевт.

– Кожен пацієнт має індивідуальну програму лікування, з урахуванням його анамнезу. Сюди входить і лікувальна фізкультура, і масажі. На першому поверсі маємо для цього великий зал з тренажерами, де пацієнти можуть відновити функції суглобів, хребта. Ми зараз будемо завантажені на 50%, аби забезпечити дотримання необхідних карантинних норм. Тобто у палаті буде не по два пацієнти, а по одному, – зауважив головний лікар Сергій Задорожний.

Крім того, в закладі поступово оновлюють матеріально-технічну базу, ремонтують палати, завершують ремонт столової. У планах – запуск пекарського цеху.

Як писав “18000”, за словами очільника облради Анатолія Підгорного, у вересні 2020 року для госпіталю виділили 770 тисяч гривень з обласного бюджету на закупівлю обладнання: гематологічного аналізатора, стоматологічної установки та УЗД-апарата.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *