Продукцію золотоніського лікеро-горілчаного заводу постачатимуть у країни Африки та Південної Америки

Алкогольна продукція золотоніського заводу “Златогор” постачатиметься до Бразилії та Алжиру. 

Про це повідомляє Золотоноша.сіті.

Перемовини з партнерами щодо постачання продукції золотоніського лікеро-горілчаного заводу тривали близько року. Раніше ринок збуту компанії охоплював 40 країн.

Першу партію відправлять до Алжиру. Як зазначають у першоджерелі, за кордоном пробували зразки продукції, вона їм сподобалася. Бразильський контракт – результат участі у міжнародній виставці.

– Як показує багаторічна практика, ми можемо конкурувати з іншими відомими торговими марками. Наша продукція стоїть на одній полиці з брендами, у розвиток яких протягом десятиріч виробники вкладали мільйони. Дякуючи високій якості продукції, постачати її можемо навіть в Америку, – розповіла директорка з експорту лікеро-горілчаних виробів “Златогор” Ірина Звонарьова.

У 2021 році виробники планують розширити ринок збуту в Латинській Америці. Якщо зараз постачанням охоплено Панаму, Чилі та Бразилію, то в перспективі – Парагвай та Уругвай. На останній стадії – перемовини з партнерами з Китаю, Уганди, Зімбабве. Саме африканські споживачі віддають перевагу напою зі смаком шоколаду, ананасу чи вишні.

По темі

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.