Ще одна черкащанка отримала звання “Мати-героїня”

Звання “Мати-героїня” отримала Катерина Родная з Черкас. Вона народила й виховує з чоловіком шістьох дітей. 

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської міської ради.

Пані Катерина з чоловіком Євгеном виховує шістьох дітей – одного сина та п’ятьох дочок. Указом президента України від 15 грудня 2020 року її присвоєно звання “Мати-героїня”. Сьогодні їй вручили посвідчення та нагрудний знак.

Також родині подарували два сертифікати вартістю десять тисяч гривень. Ці кошти передбачені міською програмою “Турбота”.

Катерині Родній 46 років. Після навчання у школі вступила до Черкаського комерційного технікуму. У 1995 здобула спеціальність “Технологія громадського харчування” за кваліфікацією “Технік-технолог”. Там залишилася працювати на посаді секретаря учбової частини. А з 2011 року присвятила себе вихованню дітей.

Найстаршій доньці Ані – 18, вона навчається в Черкаському державному бізнес-коледжі. Наймолодшій Євгенії – сім. Інші дітки Іван, Олександра, Тетяна та Марія навчаються в колегіумі “Берегиня”.

– Часом буває важко, але велика родина – це завжди радість, кожна дитина – це щастя. Ми намагаємось максимально оточити їх любов’ю та теплом, дати їм усе найкраще, – розповіла Катерина.

Нагадаємо, почесне звання України “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, зокрема, усиновлених у встановленому законодавством порядку.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.