У канівській лікарні з’явився комп’ютерний томограф

Канівська лікарня отримала комп’ютерний томограф.

Про це повідомили на сторінці Канівської міської ради в фейсбуці.

Обладнання було доставлено Канівській багатопрофільній лікарні за кошти державного бюджету через Державне підприємство “Медичні закупівлі України” як опорному закладу.

До сьогодні в Каневі комп’ютерного томографа не було. Нині ж жителі зможуть користуватися ним на місці, розвантаживши потік пацієнтів до Черкас і Києва.

– Нині проводимо ремонт в кабінеті, де буде встановлено обладнання. Не менше місяця буде тривати монтаж самого КТ, а також проходитиме навчання персоналу, – зауважила головна лікарка Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник.

Обслуговувати комп’ютерний томограф буде 3 працівники.

– У січні відповідні курси за кошти нашого закладу пройшла лікар-рентгенолог, завідувач відділенням променевої діагностики Світлана Голуб. У травні направляємо ще одного медика на ці курси. І пізніше ще одного, – пояснила Віра Шапошник.

Однак запрацює томограф не раніше літа.

За допомогою комп’ютерного томографа можна оглядати будь-яку частину тіла. Також його можна застосовувати для діагностування будь-якого виду онкопухлин. КТ робить чіткі знімки самих кісток, великих кровоносних судин, м’язів та нервів.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.