Услід за мерією у відпустки йдуть “водоканалівці”

Працівники КП “Черкасиводоканал” йдуть у відпустку за власний рахунок.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

На комунальному підприємстві “Черкасиводоканал” пояснили, що не в змозі своєчасно і в повному обсязі виконувати фінансові зобов’язання перед підприємствами-партнерами, серед яких й ПрАТ “Азот”. Тому працівники йдуть у відпустку без збереження заробітної плати, також розглядається часткове скорочення.

На підприємстві такі зміни пояснюють недосконалою тарифною політикою, заборгованість держави перед черкаським водоканалом 51 млн грн, такі непередбачувані ситуації як аварії на каналізаційних колекторах. Ще однією причиною стала заборгованість у 27 млн грн перед ПраТ “Азот” за очистку міських стічних вод.

Такі жорстокі заходи підприємство вживає для уникнення блокування рахунків через стягнення боргу у примусовому порядку. У разі блокування рахунків усі кошти підприємства, отримані за надані послуги, будуть вилучені для погашення заборгованості. Тобто водоканал не матиме можливості закуповувати реагенти для очищення води, сплачувати за спожиту електроенергію та інше.

Нагадаємо, як писав “18000”, учора більше 200 працівників КП “Черкасиводоканал” вийшли під стіни підприємства, аби підтримати свого керівника Сергія Овчаренка.

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. Работников заставили идти в отпуск за свой счет угрозами! Никто добровольно сидеть не хочет без зарплаты! Ау бондаренко и службы отмените это решение.

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.