В області Сміла та Умань найгірше готові до опалювального сезону

Черкащина майже готова до настання опалювального сезону. Відповідно перевірено 143 котельні, 750 житлових будинків, 556 шкіл, 427 дитячих садочків, більше 700 закладів охорони здоров’я. 

Про це розповів під час наради в Черкаській ОДА директор департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг Сергій Чубань.

– Кращі показники з підготовки об’єктів ЖКК показали Звенигородщина, Монастирищенський район і місто Канів. Найгірші – Сміла й Умань, – повідомив він.

Стовідсотково забезпечена Черкаська ТЕЦ. На неї виділено 30 тис. тонн вугілля.

Директор департаменту Сергій Чубань додав, що перевірено дорожнє покриття вулиць, доріг, очищено каналізації. У разі ускладнення погодних умов підготовлено 19 тисяч тонн посипного матеріалу й 167 одиниць техніки.

– Маємо надію, що Сміла запустить опалення. Черкаська ОДА щотижнево рекомендує міському голові вирішити питання тепла й врегулювати питання розрахунків із постачальними компаніями, – зазначив директор інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг.

Звернув увагу, що досі не вирішена проблема заборгованості КП “Смілатеплокомуненерго” АТ “Черкасигаз”, сума якої становить 49, 4 млн грн. Як зазначив Сергій Чубань, із державного та обласного бюджету виділено 15, 5 млн грн на розв’язання цього питання. Але зараз на більшості газових котелень – пориви. Тож рахунки КП “Смілатеплокомуненерго” арештовані на 10, 3 млн грн.

Також, чиновник зауважив, що Смілянська міська рада не прийняла програму фінансової підтримки в 7,8 млн грн. для проведення розрахунків із “АТ “Черкасигаз”.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.