Балетмейстеру Олександру Ковальчуку 80 років, 70 з них він танцює. Навіть під час війни він не припинив викладати хореографію у Черкасах.
Досвідчений хореограф вчить літніх людей бальним танцям – танго, вальс, фокстрот. Це допомагає людям пенсійного віку не лише підтримувати себе у хорошій фізичній формі, а й зняти напруження і стрес від подій, які відбуваються в країні.
У Черкасах на базі Гончаренко центру відбуваються заняття з бальних танців для пенсіонерів, які можуть відвідати усі охочі. Тренування проводяться двічі на тиждень. Літні люди навчаються танцювати танго, вальс, фокстрот, ча‐ча‐ча та інші танці.
Як повідомляє пресслужба Гончаренко центру, Олександр Ковальчук – киянин, виховувався у дитячому будинку, тато пішов на фронт, а мати рано померла. Ще маленьким хлопчиком він відчув хист до танців, потім продовжив свою кар’єру в ансамблі «Юність» при Театрі масових видовищ, Укрконцерті, Черкаській філармонії, а після того в Черкаському драматичному театрі.
Отримавши травму, перейшов до педагогічної діяльності. Відтоді вже понад 40 років Олександр Ковальчук викладає бальні танці в дитячих закладах, школах, університетах.
- До мене приходять люди різного віку. В середньому 50, 60, 70 і 80 років – мого віку. Приходять різні – підготовлені та не підготовлені. Але в основному не підготовлені, які ніколи не займались хореографією. І ми тут намагаємось розкрити їхні можливості, адже людські можливості необмежені. Життя – це рух. Рух думок, душі та тіла. А танці – це не просто рух, це гармонія руху, – зазначає балетмейстер.
Як повідомляв «18000», пісня про черкаську тероборону потрапила на радіо.
Долучайся до телеграм‐каналу «Шо там у Черкасах?». Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу



