Балетмейстеру Олександру Ковальчуку 80 років, 70 з них він танцює. Навіть під час війни він не припинив викладати хореографію у Черкасах.

Досвідчений хореограф вчить літніх людей бальним танцям – танго, вальс, фокстрот. Це допомагає людям пенсійного віку не лише підтримувати себе у хорошій фізичній формі, а й зняти напруження і стрес від подій, які відбуваються в країні.

У Черкасах на базі Гончаренко центру відбуваються заняття з бальних танців для пенсіонерів, які можуть відвідати усі охочі. Тренування проводяться двічі на тиждень. Літні люди навчаються танцювати танго, вальс, фокстрот, ча-ча-ча та інші танці.

Як повідомляє пресслужба Гончаренко центру, Олександр Ковальчук – киянин, виховувався у дитячому будинку, тато пішов на фронт, а мати рано померла. Ще маленьким хлопчиком він відчув хист до танців, потім продовжив свою кар’єру в ансамблі «Юність» при Театрі масових видовищ, Укрконцерті, Черкаській філармонії, а після того в Черкаському драматичному театрі.

Отримавши травму, перейшов до педагогічної діяльності. Відтоді вже понад 40 років Олександр Ковальчук викладає бальні танці в дитячих закладах, школах, університетах.

– До мене приходять люди різного віку. В середньому 50, 60, 70 і 80 років – мого віку. Приходять різні – підготовлені та не підготовлені. Але в основному не підготовлені, які ніколи не займались хореографією. І ми тут намагаємось розкрити їхні можливості, адже людські можливості необмежені. Життя – це рух. Рух думок, душі та тіла. А танці – це не просто рух, це гармонія руху, – зазначає балетмейстер.

Як повідомляв “18000”, пісня про черкаську тероборону потрапила на радіо.

Долучайся до телеграм-каналу “Шо там у Черкасах?”. Оперативно повідомляємо про повітряні тривоги і першими повідомимо про нашу перемогу

Реклама

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.