Переселенка з Донеччини Ірина Макогон приїхала на Тальнівщину разом зі своїми підопічними. Йдеться про 20 собак, 20 котів, три білочки й пташку.
Про це розповідають “Вісті Черкащини”.
Переселенка прибула на Черкащину в липні. У Майданецькому придбала будинок і нині облаштовується. Розповідає, обрала Тальнівщину через те, що мала тут знайомих, а з переїздом допомогли племінниці жінки. Пані Ірина зізнається, що пошуки майбутнього житла тривали довго і були дуже клопіткими, адже шукала місце не тільки для себе, а й своїх улюбленців.
Усіх тварин перевозили поступово. П’ятьох собак допомогли доставити волонтери, решту перевезли вантажним автомобілем: великих собак у клітках, а котів у переносках.
Переселенка пригадує, що з дому їхати було дуже важко. Особливо залишати будинок і всю облаштовану територію для прожиття тварин. Тепер жінці потрібно робити все з нуля.
– Частину коштів на нове житло довелося позичити, крім того, ще варто побудувати вольєри для собак та житло для котиків. Територія біля хати у селі достатня, та найгірше те, що немає паркану по периметру придбаного обійстя. Через це тварин постійно потрібно супроводжувати власноруч, що забирає багато часу, – розповіла Ірина Макогон.
За професією пані Ірина швачка. Та наразі шити немає можливості, каже, що все обладнання у неї є, але поки що стоїть нерозпаковане. Зможе взятися за шиття швидше за все тоді, коли облаштує для своїх улюбленців нормальні умови для проживання.
Як розповідає жінка, в їхній сім’ї завжди опікувалися вірними домашніми друзями. Тож вона ще з маленької понад усе любить тварин. Коли бачить нещасне цуценя чи котеня, яке залишили господарі, то не думаючи забирає до себе. Розповідає, що у кожного з них своя історія, тому старається всім дати притулок, зігріти та нагодувати
– У когось перебиті лапки, хтось знесилений від голоду, а когось просто викинули власники, – додала жінка.
Ірина Макогон буде рада допомозі. Коштів для утримання такої кількості тварин у неї недостатньо. Потрібно постійно купувати їм корм, крупи та інші продукти. Також треба возити їх на огляд до ветеринара, а доїхати із села у місто нині теж затратно. Ще до зими потрібно якнайшвидше облаштувати місця для проживання домашніх улюбленців.
Якщо ви може запропонувати допомогу жінці, звертайтесь за її телефоном – 0975879713 – Ірина Вікторівна.
Також читайте: Цього літа в Черкасах запрацював котохаб. Це центр адопції котів, який створила благодійна організація “Доброкіт”. Саме сюди можна прийти, познайомитись із котиком та всиновити його.
Також дивіться відео з котохабу:
Оперативні новини від команди “18000” – у нашому телеграм-каналі “Шо там у Черкасах?”