Низку медалей вибороли черкаські веслувальники на чемпіонаті України

Черкаські веслувальники

Чотири черкаські спортсмени змагались на чемпіонаті України з веслування. Вони вибороли вісім медалей.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Всеукраїнські змагання серед молоді до 23 років з академічного веслування тривали в Києві з 27 до 30 квітня. Участь у стартах взяли веслувальники з Дніпра, Харкова, Вінниці, Кам’янського, Запоріжжя, Черкас та Миколаєва. Вони змагалися на дистанції 2000 метрів.

Спортсмени Черкащини вибороли низку нагород:

• Микита Майко виборов срібну медаль у двійці серед чоловіків. В екіпажі четвірці спортсмен став чемпіоном;
  • Валерія Культенко в одиночці серед жінок посіла перше місце. У вісімці спортсменка виборола другу сходинку. Також Валерія стала другою також у четвірці без стернового;
  • Ганна Архипенко та Анастасія Пойда у четвірці здобули золоті медалі. Також Ганна також посіла друге місце в іншому екіпажі.

Також читайте: “Я не міг подавати їм руку”, – черкащанин про зустріч із росіянами на змаганнях.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”