Черкаські фехтувальники здобули призові місця на чемпіонаті України

Чемпіонат України з фехтування (шабля) серед чоловіків та жінок відбувся в Києві. Черкаські спортсмени вибороли низку нагород.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів України, зокрема й 12 спортсменів Черкащини.

У категорії шабля Черкащину представила команда жінок у складі: Дар’ї Гонцової, Валерії Гнідашевої, Ізабелли Гросул та Дар’ї Науменко. Вони посіли третє місце.

У категорії шабля команда чоловіків здобула бронзу у складі: Станіслав Закутній, Олександр Каракай, Ігор Маркунін, Богдан Платонов.

Олександр Каракай виборов також третє місце в особистій першості (шабля чоловіки).

Втомився читати лише сумні новини? Підписуйся на інстаграм “18000” – місце, де ділимося надихаючими історіями черкащан та рекомендаціями від нашої команди.