Черкащанин став чемпіоном світу з фехтування на візках

Чемпіонат світу з фехтування на візках триває в італійському місті Терні. На змаганнях черкащанин Артем Манько здобув золото.

Про це 6 жовтня повідомили у пресслужбі відділення НОК України в Черкаській області.

Участь у змаганнях беруть спортсмени із 34 країн світу. Національна паралімпійська збірна України представлена 16 фехтувальниками, до складу якої входить Артем.

Спортсмен вдало розпочав свої виступи і виборов золоту медаль – в особистих змаганнях у шаблі, категорія А.

Артем Манько є майстром спорту України міжнародного класу, срібний призер Паралімпійських ігор 2021 р. в Японії. Особистий тренер спортсмена – Людмила Шкалікова.

Раніше “18000” писали: Черкаський гімнаст Ковтун став срібним призером чемпіонату світу з багатоборства.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!