Сергій Притула в лютому 2024 року в межах доброчинного туру відвідав Канаду та США.
Про результати поїздки він розповів у великому інтерв’ю для “18000”.
– Емпатія до людей в Україні дуже залежить від того, наскільки ми присутні в інформаційному полі Європи та Сполучених Штатів. Нас там вже більше року немає на передніх шпальтах. Фактично для середньостатистичного споживача контенту, інформації з телебачення, з періодичної преси, війна закінчилась, коли ми звільнили Херсон. Після того ми зникли з радарів, – говорить Притула.
Волонтер порівняв поїздку в грудні 2022 року, коли він був на слуханнях у Конгресі США на запрошення Гельсінського комітету, із візитом в лютому 2024. Зазначає, що у 22-му була чимала черга з американських медіа, які хотіли взяти у нього інтерв’ю. Цьогоріч, коли прессекретарка Сергія зв’язалася із тими ж виданнями, стало зрозуміло, що українська тематика вже не є такою актуальною для них.
– Важливо, щоб люди за кордоном отримували інформацію з різних джерел. Якщо про нас перестали говорити, наприклад, по телебаченню, це не означає, що ми не можемо пушити українське питання у соцмережах, – каже Сергій Притула.
Притула додає, що важливо, аби українці, які перебувають за кордоном, кликали на акції в підтримку України людей різних національностей, з якими вони спілкуються.
– Це нормально – попросити про підтримку. Що це дасть в результаті? Американський конгресмен чи депутат Європарламенту, чи французький міністр побачить, що проблема війни в Україні турбує не тільки українців, а й місцеве суспільство, – зазначає волонтер.
Дивіться повну версію відеоінтерв’ю:
Як писали раніше “18000”, фонд Сергія Притули відмовився співпрацювати з бетинговими компаніями.
Читайте також: Авто за донат: черкаські волонтери відкрили збір на потреби низки підрозділів.
Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”.