Притула розповів, як змінилася увага західних медіа до війни в Україні (ВІДЕО)

Сергій Притула в Черкасах

Сергій Притула в лютому 2024 року в межах доброчинного туру відвідав Канаду та США. 

Про результати поїздки він розповів у великому інтерв’ю для “18000”

– Емпатія до людей в Україні дуже залежить від того, наскільки ми присутні в інформаційному полі Європи та Сполучених Штатів. Нас там вже більше року немає на передніх шпальтах. Фактично для середньостатистичного споживача контенту, інформації з телебачення, з періодичної преси, війна закінчилась, коли ми звільнили Херсон. Після того ми зникли з радарів, – говорить Притула. 

Волонтер порівняв поїздку в грудні 2022 року, коли він був на слуханнях у Конгресі США на запрошення Гельсінського комітету, із візитом в лютому 2024. Зазначає, що у 22-му була чимала черга з американських медіа, які хотіли взяти у нього інтерв’ю. Цьогоріч, коли прессекретарка Сергія зв’язалася із тими ж виданнями, стало зрозуміло, що українська тематика вже не є такою актуальною для них.

– Важливо, щоб люди за кордоном отримували інформацію з різних джерел. Якщо про нас перестали говорити, наприклад, по телебаченню, це не означає, що ми не можемо пушити українське питання у соцмережах, – каже Сергій Притула.

Притула додає, що важливо, аби українці, які перебувають за кордоном, кликали на акції в підтримку України людей різних національностей, з якими вони спілкуються. 

– Це нормально – попросити про підтримку. Що це дасть в результаті? Американський конгресмен чи депутат Європарламенту, чи французький міністр побачить, що проблема війни в Україні турбує не тільки українців, а й місцеве суспільство, – зазначає волонтер. 

Дивіться повну версію відеоінтерв’ю:

Як писали раніше “18000”, фонд Сергія Притули відмовився співпрацювати з бетинговими компаніями.

Читайте також: Авто за донат: черкаські волонтери відкрили збір на потреби низки підрозділів.

Більше фото- та відеоконтенту – в інстаграмі “18000”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *