Україна піднялася на 15-ту сходинку у медальному заліку Олімпійських ігор-2024

Українці вже здобули десять медалей на Олімпійських іграх у Парижі. Це три золота, три срібла та чотири бронзи. Дві з нагород вибороли черкащани.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Ввечері 8 серпня “сріблом” та “бронзою” відзначилися борці греко-римського стилю Парвіз Насібов (вагова категорія до 67 кілограмів) та Жан Беленюк (вагова категорія до 87 кілограмів).

Також золото Україні приніс боксер Олександр Хижняк.

Нагадаємо, раніше черкащанин Ілля Ковтун став срібним призером Олімпійських ігор, виступивши у вправах на паралельних брусах 5 липня.

Крім того, для України Ярослава Магучіх здобула золото, Ірина Геращенко – бронзу у стрибках у висоту. Михайло Кохан виборов бронзу в метанні молота.

Ще одне золото виборола жіноча збірна з фехтування на шаблях. Срібло також виграв і черкащанин Сергій Куліш у стрільбі з гвинтівки на 50 метрівронзу – фехтувальниця Ольга Харлан.

Так Україна піднялася на 15-ту сходинку в загальному заліку.

інфографіка: “Українська правда”

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.