Зоомагазин Леопольд

Черкасець Довбик забив у другому матчі поспіль та став найкращим гравцем

Артем Довбик з одноклубниками

Черкасець Артем Довбик вдруге поспіль забиває за італійську “Рому”. Цього разу “вовки” перемогли “Удінезе” з рахунком 3:0.

Про це пише “18000”.

Український форвард Артем Довбик зіграв усі 90 хвилин матчу. На 19 хвилині зумів забити, поклавши м’яч у правий кут воріт. Крім цього, віддав гольовий пас. Загалом “Рома” розгромила опонентів 3:0.

У підсумку Артема Довбика визнали найкращим гравцем матчу.

Додамо, що перший свій гол за “Рому” черкасець забив у минулому матчі проти “Дженоа”. Проте тоді гра закінчилася нічиєю.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”