
Загиблий військовий Іван Пономаренко
Смілянська громада попрощалася із солдатом Іваном Пономаренком. Воїна провели в останню путь 1 грудня.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Смілянської міської ради.
Чоловік народився 27 грудня 1976 року в місті Сміла. Навчався у загальноосвітній школі №5 (нині НВК «Лідер»). В юності він мріяв стати поліцейським, а згодом мав намір піти служити до армії, але не вдалося через складні обставини в сім’ї.
Іван Пономаренко багато років працював будівельником в Україні та поза її межами. Він був досвідченим майстром, вільно володів польською мовою. Мав дружину та сина.
У лютому 2024 року був мобілізований до війська. Служив у механізованому батальйоні ЗСУ. Деякий час вважався зниклим безвісти. Але згодом з’ясувалося, що 11 листопада 2024 року Іван Пономаренко загинув під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку фронту.
Читайте також: Наш шлях до перемоги: історії захисників і захисниць Черкащини у добірці «18000».
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».


