
На Черкащині прогнозують спеку
Синоптики прогнозують спеку до 37ºС у Черкаській області 7–9 липня. Однак можливі грози, шквали та град.
Про це у фейсбуці повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
У вівторок та середу, 8–9 липня, синоптики прогнозують пік спеки. Вночі температура становитиме +21…+23ºС, а денні позначки – +35…+37ºС. На сонці поверхня ґрунту і асфальту розжарюватиметься до 60–65ºС.
Однак знижений атмосферний тиск і розпечене вдень повітря можуть провокувати розвиток дощових храм, а з ними – зливи, грози, шквали та град.
У четвер і п’ятницю, 10–11 липня, температура повітря знизиться, місцями прогнозують короткочасні дощі. Температура становитиме вночі +14…+19ºС, вдень – +26…+31ºС.
Читайте також: У центрі або біля Дніпра: які черкаські заклади мають літні тераси і дворики.
Ви або ваші знайомі творите сьогодення Черкащини, волонтерите, впроваджуєте круті проєкти й розвиваєте наш регіон. Надішліть інформацію про це «18000».


