Черкащанка стала послом в Швеції, – ЗМІ

Світлана Заліщук

Черкащанка Світлана Заліщук стала послом

Президент Володимир Зеленський підписав укази про призначення п’яти нових послів. В одній із країн Україну представлятиме черкащанка Світлана Заліщук.

Про це пише «Дзеркало тижня» з покликанням на власні джерела.

За їхньою інформацією, очікують до 20 нових призначень. Серед них:

  • Світлана Заліщук – посол у Швеції;
  • Ярослав Мельник – посол у Бельгії;
  • Андрій Плахотнюк – посол у Канаді.

«Згідно з нашою інформацією, 18–22 липня відбудуться щорічні збори послів у Києві. Очевидно, нові призначення відбудуться до заходу», – пише «Дзеркало тижня».

Як повідомляло Українське радіо, раніше глава МЗС Сибіга заявив, що Зеленський має намір замінити послів у країнах «Групи семи», зокрема і в США. Посадовець спрогнозував близько 20 указів, якими буде і звільнено, і призначено нових керівників закордонних установ.

Хто така Світлана Заліщук?

Світлана Заліщук – депутатка Верховної Ради VIII скликання, куди вона обиралася від Блоку Петра Порошенка. У 2019‐му – вийшла із фракції партії. Того ж року балотувалася по 199 округу в Черкаській області, але не пройшла. Була радницею прем’єр-міністра Олексія Гончарука з питань зовнішньої політики. Народилася в Жашкові.

Читайте також: Волинська трагедія, зростання цін та маніпуляції Юлії Тимошенко: яку дезінформацію про ЄС поширювали на Черкащині.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?».

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини