
У Піщанській громаді зустріли захисника, який повернувся з російського полону
У Піщанській громаді зустріли захисника Ігоря Шеяна, який повернувся з російського полону у травні 2025 року.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Золотоніської районної ради.
Ігор Шеян потрапив у полон у перші дні повномасштабного вторгнення під білоруським кордоном.
«Протягом трьох років його рідні боролися з невизначеністю, але й не втрачали надії, адже з’являлася інформація про його місцеперебування від інших військових, які поверталися з полону», – йдеться у дописі.
Захисник повернувся додому під час обміну, який відбувся 23 травня 2025 року. Після цього Ігор Шеян лікувався у Вінниці. Нині він продовжує відновлення вдома, на Золотоніщині. Зустріли захисника у Піщанській громаді у понеділок у понеділок, 7 липня 2025 року.
Обмін полоненими «1000 на 1000»
Як раніше писав «18000», в Україну повернули 390 людей, які перебували в російському полоні 23 травня. Це перша частина домовленості про обмін «1000 на 1000». Серед звільнених – 270 військових та 120 цивільних громадян.
Ще 307 українських захисників, які повернулися в Україну під час обміну 24 травня. Усі 307 визволені оборонці – це чоловіки, представники рядового та сержантського складу.
Ще 303 українські захисники вдома повернулися додому 25 травня. Обмін у форматі «1000 на 1000» завершено.
Також читайте: Мішок на голову, гімн росії, струм на вухах, тепер — мотоцикл і свобода. Історія звільненого з полону черкащанина.
Читай «18000» у вайбері. Лише головні новини про Черкаси та область


