
У жителя Золотоніщини вилучили зброю та боєприпаси
У жителя села Драбівці Золотоніського району поліцейські вилучили тротилові шашки, корпус до гранати РГО, зброю та набої. За незаконне зберігання йому загрожує до семи років в’язниці.
Про це повідомили на фейсбук‐сторінці поліції Черкаської області.
Як йдеться у дописі, під час обшуку в домоволодінні 40‐річного чоловіка виявили:
- понад 300 набоїв;
- пістолет;
- шість магазинів до автоматичної зброї;
- гранату;
- тротилову шашку;
- запал до гранати;
- корпус гранати РГО;
- речовину, яка ззовні схожа на пластид.

У чоловіка вилучили понад 300 набоїв
Вилучене направили на експертне дослідження до Науково‐дослідного експертно‐криміналістичного центру МВС в Черкаській області.

Зброю та боєприпаси виявили у домоволодінні чоловіка
Чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 263 (Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв) Кримінального кодексу. Нині він перебуває під цілодобовим домашнім арештом.
Також читайте: Черкащанину, який зберігав наркотики, гранати та набої, загрожує сім років в’язниці (ФОТО).
Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»


