У черкащанина під час обушків знайшли 200 різноманітних пігулок

накотики, таблетки

У черкащанина під час обушків знайшли 200 різноманітних пігулок. Фото тематичне

На Черкащині чоловіка підозрюють у незаконному зберіганні та продажі наркотиків. Йому загрожує ув’язнення. 

Про це повідомили в Черкаській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, чоловік продавав нарковмісні пігулки, зокрема метадон. Під час обшуку в будинку підозрюваного знайшли 200 різноманітних таблеток, які направили на експертні дослідження.

Чоловікові повідомили про підозру за ч. ч. 1, 2 ст. 307 ККУ (незаконне зберігання та продаж наркотиків або психотропів). Прокурор клопотатиме про застосування запобіжного заходу – тримання під вартою. Підозрюваному загрожує від шести до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що черкащанин незаконно зберігав канабіс та пропонував 2 тисячі доларів хабаря.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал «18000 | Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини