У Черкасах змінили схему руху до одного з автобусних маршрутів

автобус №7 у Черкасах

У Черкасах змінили маршрут руху автобуса № 7

У Черкасах внесли зміни до схеми руху та перейменували автобусний маршрут № 7. Замість «Вантажний порт – Вул. Генерала Момота» він матиме назву «Вантажний порт – Вул. Руставі».

Про це повідомили на фейсбук‐сторінці Черкаської міської ради.

Рішення про зміну схеми руху та перейменування автобусного маршруту ухвалили на виконкомі. Проїзд буде від вулиці Академіка Корольова та вулицями: Сумгаїтською – проспектом Перемоги – Героїв Майдану – Тараскова – Руставі – проспектом Перемоги – Сумгаїтською – Академіка Корольова, далі – згідно з маршрутом. Кінцевою зупинкою автобусного маршруту № 7  стане вул. Руставі.

Що відомо про автобусний маршрут №7?

Як раніше писав «18000», виконавчий комітет наприкінці липня ухвалив рішення про зміну схеми руху міського автобусного маршруту №7.

У серпні повідомили, що триває підготовка до запуску оновленого маршруту. На той час заасфальтували заїзну кишеню для громадського транспорту по вулиці Байди Вишневецького.

Також у вересні на автобусному маршруті № 7  облаштували заїзні кармани на вулиці Оборонній та Академіка Корольова.

Читайте також. Кредит на тролейбуси: скільки ще черкасцям чекати на оновлення парку Черкасиелектротрансу.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер‐каналі «18000». Підписуйся, аби не пропустити!

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини