За 7 років на оздоровлення Дніпра держава не дала жодної копійки

В Україні ще у 2012-му році була ухвалена Програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро. Згідно з документом, який за 7 років не зазнавав жодних змін, орієнтовний обсяг фінансування на екологічне оздоровлення басейну річки Дніпро та поліпшення якості питної води складав 6, 086 млрд гривень.

У Регіональному офісі водних ресурсів кажуть: жодної копійки на оздоровлення Дніпра по цій програмі не отримували.

Частково вирішити проблеми Дніпра та інших річок регіону намагаються і на місцевому рівні. У 2016-му році була затверджена Програма охорони навколишнього природного середовища до 2020-го. У ній передбачено 12 заходів з реконструкції та будівництва каналізаційних  мереж та очисних споруд. Поки вдалося виконати лише три: йдеться про реконструкцію каналізацій у смт Катеринополі, Кам’янці та центральній райлікарні Шполи.

– Аби виконати заплановані заходи по очисних, потрібно близько 187 мільйонів гривень. Це значна сума. Ці заходи є в пріоритетах. Але треба розуміти, що до їхнього виконання мають залучатися органи місцевого самоврядування, на балансі яких вони перебувають, – говорить начальниця управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева.

Окрім того за Програмою розвитку рибного господарства водойм Черкаської області на 2014-2020 роки було випущено у Дніпро понад 74,1 тонни рослиноїдних риб.

ЧИТАЙТЕ: Перепони та “ін’єкції” нечистот. Чому зеленіє Дніпро та що з цим робити?

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *