
На Черкащині ліквідували 11 сміттєзвалищ
У Лип’янській громаді на Черкащині ліквідували 11 несанкціонованих сміттєзвалищ після вимоги екологічної інспекції.
Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Центрального окруну.
Як йдеться у дописі, несанкціоновані сміттєзвалища ліквідували, у селах:
- Кавунівка (2 сміттєзвалища);
- Козачани (одне);
- Лип’янка (одне);
- Маслове (два).
Ще п’ять великих завалів сміття ліквідували на стикових територіях громади.

Територія після ліквідації сміття
Крім цього, у громаді здійснюють контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сфері поводження з побутовими відходами та притягують порушників природоохоронного законодавства до адміністративної відповідальності.
Серед виконаних заходів також затвердження місцевих правил поводження зі стічними водами для 13 населених пунктів, де відсутня централізована система водовідведення.
Нагадаємо, у Черкасах звільнили водія маршрутки, який відмовив у пільговому перевезенні матері загиблого захисника.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


