На Черкащині від початку купального сезону загинуло чотири людини, – ДСНС

рятувальне коло

Чотири людини загинуло у воді на Черкащині від початку купального сезону

На Черкащині від початку купального сезону загинуло чотири людини.

Про це повідомили у ДСНС Черкаської області.

Відомо, що від початку сезону сталося п’ять пригод на водоймах. Серед постраждалих дитина.

Які є правила щодо купання на водоймах

  • заборонено купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;
  • заборонено вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
  • стрибати у воду з човнів, катерів, споруджень не призначених для цього;
  • заборонено купатися наодинці;
  • заборонено використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання;
  • заборонено плавати на плавзасобах біля пляжів та інших місць, які не відведені для купання;
  • заборонено вживати спиртні напої до та під час купання;
  • заборонено підпливати близько до плавзасобів, які йдуть неподалік від місць купання;
  • заборонено допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг;
  • заборонено подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати;
  • заборонено дітям, які не вміють плавати, заходити глибше, ніж до пояса;
  • заборонено купання дітей без супроводу дорослих.

Читайте також: Пляжі Черкас: де і як відпочити біля Дніпра.

Читайте більше новин Черкас сьогодні на «18000». Актуальні дописи про життя міста та області шукайте у телеграмі Шо там у Черкасах?»

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *