
Пенсіонерка в Маньківці з’їла «підвишні» із саду й потрапила до лікарні
На Уманщині стався ще один випадок отруєння дикорослими «підвишнями». Постраждала пенсіонерка.
Про це повідомили у Черкаському обласному ЦКПХ.
Як йдеться у дописі. 70‐річна жителька Маньківки зібрала дикорослі гриби у себе в саду. Попередньо, відварила їх та посмажила. Після вживання у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння.
Постраждалу шпиталізували. Нині вона під наглядом лікарів, як йдеться у дописі, її стан оцінюють як середньої тяжкості.
Також у ЦКПХ зазначили, що в області від початку це четвертий випадок отруєння дикорослими грибами.
Читайте також: Гриби в Черкаській області: де ростуть та які збирати.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»


