
У МОЗ нагадують: деякі українці мають пройти скринінг до липня
Українцям, яким до 1 травня надійшли кошти в межах програми «Скринінг здоров’я 40+», треба пройти обстеження до 30 червня включно.
Про це повідомили в пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.
Як пояснили в МОЗ, із 1 липня невикористані кошти автоматично повернуться до державного бюджету. Щоб встигнути пройти скринінг, потрібно обрати медичний заклад та записатися на обстеження.
Нагадаємо, що з 1 травня механізм участі у програмі оновили: українці та українки від 40 років можуть подати заявку у будь‐який час — чекати 30 днів після дня народження не потрібно. Зробити це можна через застосунок Дія або у ЦНАПі.
Для людей, яким кошти підтримки зарахували після 1 травня, оплатити послугу скринінгу необхідно протягом двох місяців. Якщо не використати їх упродовж цього часу, вони також автоматично повернуться до державного бюджету.
Що таке Скринінг здоров’я 40+?
Скринінг здоров’я 40+ — це національна програма для українців та українок від 40 років.
Детально про програму «18000» розповів у своєму матеріалі – Скринінг здоров’я 40+: що це за програма, коли її можна пройти та які медзаклади працюють на Черкащині.
Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»


