Черкасиенергозбут надішле повідомлення боржникам

Черкасиенергозбут

Боржникам надішлють повідомлення про заборгованість

Черкащани, які з певних причин не оплатили рахунки за електроенергію, отримають повідомлення з нагадуванням про заборгованість.

Про це повідомили в Черкасиенергозбут.

«Якщо ви ще не здійснили оплату за цей місяць, наполегливо просимо зробити це якомога швидше», – наголосили в товаристві.

У Черкасиенергозбуті зазначили, якщо вже здійснили оплату, але все ж отримали повідомлення про борг, то це могло статися з кількох причин:

  • неправильний номер телефону у базі даних;
  • затримка надходження платежу;
  • помилка під час оплати.

«Щоб своєчасно отримувати рахунки для оплати до 20 числа, рекомендуємо користуватися сервісом «Електронний рахунок». Він допомагає зекономити час, забезпечує зручний доступ до рахунків у будь‐який момент та дозволяє легко здійснювати оплату онлайн», – додали в товаристві.

*Реклама

Зв’яжися з нами. Інформацію про рекламний відділ «18000» знайдете ТУТ.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини