
Боржникам надішлють повідомлення про заборгованість
Черкащани, які з певних причин не оплатили рахунки за електроенергію, отримають повідомлення з нагадуванням про заборгованість.
Про це повідомили в Черкасиенергозбут.
«Якщо ви ще не здійснили оплату за цей місяць, наполегливо просимо зробити це якомога швидше», – наголосили в товаристві.
У Черкасиенергозбуті зазначили, якщо вже здійснили оплату, але все ж отримали повідомлення про борг, то це могло статися з кількох причин:
- неправильний номер телефону у базі даних;
- затримка надходження платежу;
- помилка під час оплати.
«Щоб своєчасно отримувати рахунки для оплати до 20 числа, рекомендуємо користуватися сервісом «Електронний рахунок». Він допомагає зекономити час, забезпечує зручний доступ до рахунків у будь‐який момент та дозволяє легко здійснювати оплату онлайн», – додали в товаристві.
*Реклама
Зв’яжися з нами. Інформацію про рекламний відділ «18000» знайдете ТУТ.


