
У Смілі попрощалися із загиблим солдатом Богданом Бессоновим
У Смілі провели в останню путь солдата Богдана Бессонова, якого майже два роки вважали безвісти зниклим.
Про це повідомляє міський голова Сміли — Сергій Ананко.
Що відомо про Богдана Бессонова?
Богдан Бессонов народився 2 квітня 1994 року у Черкасах, проте своє життя прожив у Смілі. У 2012 році він закінчив Смілянську ЗОШ №7, а після закінчення школи вступив у КПІ на факультет машинобудування. Після навчання чоловік працював диспетчером кур’єрської служби в Києві.
Чоловік став на захист України у 2024 році, вступивши до лав 152‐ї окремої єгерської бригади, як стрілець номер‐обслуги 1‐го єгерського батальйону. Бойовий шлях проходив на Курському та Покровському напрямкях.
«Його останнє повідомлення родині було коротким і спокійним: «Йду на завдання, зв’язку не буде три дні». Це були слова людини, яка свідомо обрала захист України, знаючи про всі ризики. 29 вересня 2024 року у Покровському районі на Донеччині Богдан прийняв свій останній бій, після чого вважався зниклим безвісти», — йдеться у дописі.
Поховали воїна на Алеї Слави (Загреблянське кладовище).
Нагадаємо, у Черкасах попрощалися із захисником, який помер під час служби на Сумщині.
Читайте більше новин Черкас сьогодні на «18000». Актуальні дописи про життя міста та області шукайте у телеграмі Шо там у Черкасах?»

