
Батько побив власну доньку, за версією поліції. Фото тематичне
На Уманщині поліція розслідує побиття восьмирічної дитини. Це сталося ввечері 13 липня.
Про це повідомили в поліції Черкаської області.
Як йдеться в дописі, виклик до поліції надійшов 15 липня. Працівники ювенальної превенції та слідчо‐оперативна група з’ясували, що 37‐річний батько під час сварки з донькою кілька разів ударив її руками по обличчю, штовхнув ногами і пішов спати. Нині дитина в лікарні.
Дівчинка розповіла поліцейським, що це не перший випадок. За інформацією правоохоронців, батько, перебуваючи в стані алкогольного спʼяніння, систематично вчиняв фізичне та психологічне насильство. Втім до поліції ніхто не звертався.
Родина складалася лише з батька й доньки та раніше на обліку не перебувала. Дитину з травмами виявили працівники Служби у справах дітей.
Поліцейські розпочали розслідування за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) ККУ.
Нагадаємо, що поліція розслідує катування неповнолітнього на Черкащині.
Читайте на сайті 18000: «Новини Черкаси» — що відбувається в місті та області. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм‐канал 18000 | «Шо там у Черкасах?»

