
На Черкащині затримується низка поїздів
У поїздів, що курсують через Черкащину, зберігається затримка. Водночас прогнозують скорочення щодо відставання від графіка.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
«Все ще зберігаються затримки поїздів по всій країні, але відставання від графіка поступово скорочується. Втім, наслідки затяжних тривог і ворожих обстрілів будуть відчутними ще щонайменше протягом доби. Жоден поїзд далекого сполучення не скасовано, але на кількох рейсах «останню милю» пасажирів довозитимемо з пересадкою», – пишуть в Укрзалізниці.
Також там зазначають, що низка поїздів вирушатиме із суттєвими затримками з Перемишля, Дніпра, Харкова, Києва та Львова.
Пасажири на станціях можуть безкоштовно перебувати у платних залах очікування. На рейсах, де затримки складають 5+ годин, люди отримають перекуси.
Які поїзди, що їдуть через Черкащину, затримуються
- №43/44 Дніпро‐Головний – Івано‐Франківськ +9 год 33 хв;
- №147/148 Житомир – Одеса +8 год;
- №147/148 Одеса – Житомир +7 год 14 хв;
- №259/260 Черкаси – Чоп +5 год 42 хв;
- №257/258 черкаси – Ясіня +5 год 42 хв;
Читайте також: У черкаському ЦНАП можуть заблокувати запис на місяць, якщо відвідувач не скористався талоном.
Читайте новини Черкас та області – перевірена оперативна інформація на «18000». Підписуйся на телеграм‐канал «Шо там у Черкасах?»

