Навіщо Черкасам Віталій Ільченко?

Максим Гаврилюк

Директор ННІ природничих та аграрних наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, кандидат біологічних наук, доцент

Мені, як черкащанину, небайдуже, в якому місті я та моя сім’я будемо жити у майбутньому. Бачу місто із сучасним європейським обличчям, розвиненою інфраструктурою, комфортним для життя та з чистим довкіллям.

Що ми маємо на сьогодні? У мене виникає стійке відчуття, що нинішня міська влада не має поняття відповідальності за свої слова. Читаю програму Анатолія Бондаренка з минулих виборів і бачу, що діючий мер не виконав більшу частину своїх передвиборчих обіцянок!

Широко анонсовані ним реформи міського комунального господарства – провалені. Показовими є приклади, коли містяни місяцями не мають гарячої води у своїх домівках. Один за одним спалахують корупційні скандали. Бездарно використовується величезний бюджет, що у порівнянні з бюджетом попереднього мера збільшився більше ніж у 3 рази! У той же час, кількість виконаних робіт по благоустрою міста не зросла. Так, наприклад, 400 метрів асфальтового покриття по вулиці Сержанта Жужоми мерія ремонтує за 25 мільйонів гривень! Широко анонсований капітальний ремонт вулиці Сумгаїтської за 158 млн грн. призвів до того, що вже понад рік автомобілісти та пішоходи відчувають незручності. Оновлення покриття не завершено, старі тротуари демонтовано, а нових не зроблено. Ніяких робіт не ведеться вже декілька місяців. Також Бондаренко обіцяв побудувати нову тролейбусну лінію по вулиці Гагаріна. Її будівництво передбачено в програмі розвитку міського електротранспорту в Черкасах на 2017-2020 роки. Було обіцяно побудувати житло для учасників антитерористичної операції та військових. Однак місто не виділяє АТО-вцям землю і тільки обіцяє по 100 000 гривень.

Роками ніхто не звертає уваги на вирішення екологічних проблем міста – немає системи догляду за зеленими насадження, відсутній дієвий контроль за їх обрізкою та знищенням. Це призводить до того, що Черкаси втрачають репутацію зеленого міста. А це – здоров’я кожного з нас.

Спекуляції навколо проблем простих містян по гарячому водопостачанню, інфраструктурі, цінам на проїзд стали замінником реальної кропіткої роботи міської влади по їх вирішенню. Роками ми чуємо розповіді про «зміни на краще вже». Але змін, крім закладання міста плиткою сумнівної якості – немає!

Як сьогодні виживають черкаські пенсіонери, в яких умовах сьогодні навчаються діти у школах та працюють вчителі, як сімейному лікарю дістатись до хворого – все це просто не цікаво міській владі.

Таке управління містом на сьогодні не може задовольняти черкащан. Яка ж альтернатива? Я бачу, що нині у громаді сформувався запит на керівництво містом ефективним управлінцем, який має досвід керівництва великим підприємством. Він має бути порядним, відповідальним, повинен знати проблеми містян. Він має бути енергійним, але не дуже молодим.

Серед усіх претендентів на посаду міського голови таким я бачу керівника сучасного інноваційного підприємства UKRAVIT Віталія Ільченка. До речі, у всьому світі вже давно існує тренд на те, що очільниками міст обирають саме успішних  управлінців, а не чиновників або політиків. Так, мер Гельсінкі Юссі Паюнен довгий час керував будівельним бізнесом і мережею супермаркетів; Нахід Ненші – мер канадського Калгарі – до цього створив і керував великою консалтинговою компанією; Гевін Нью сом, мер Сан-Франциско, створив і керував мережею ресторанів.

Завдяки тому, що Ільченко належить до команди партії «Слуга народу», він здатен вирішувати проблеми містян у найвищих владних кабінетах. Може вплинути на спрямування великих інвестицій до Черкас.

У Віталія Ільченка у Черкасах сформувалась потужна молода, але відповідальна і рішуча команда. Вона гуртує навколо себе небайдужих черкасців: громадських активістів, лікарів, освітян, аграріїв, підприємців, воїнів, творчу молодь. І тому до такої команди сьогодні приєднуються тисячі містян.

Тому я вважаю, що Віталій Ільченко потрібен Черкасам. Потрібен його жителям. Як альтернатива діючому меру, він мене задовольняє.

*Політична реклама

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *