7 інфузоматів, які Благодійний фонд «МХП – Громаді»разом із Благодійним фондом «Таблеточки» днями передали Черкаському обласному онкологічному диспансеру, допоможуть регулювати швидкість введення в організм хворого потрібної дози хіміотерапевтичних препаратів. Це важливо для лікування найменших пацієнтів, оскільки препарати для хіміотерапії надзвичайно токсичні і швидке їх введення в організм може спричинити серйозні ускладнення. Загальна вартість допомоги становить понад 470 000 грн.
Партію волюметричних інфузійних насосів, або інфузоматів, вдалося придбати у партнерстві з Благодійним фондом «Таблеточки», який виступив експертом і допоміг знайти постачальників потрібного обладнання.
– Щодня три родини в Україні дізнаються, що у їх дитини рак. За кордоном одужує понад 80% дітей з онкодіагнозами, у нас – тільки половина. Але разом ми можемо змінити цю статистику! Дитячий рак – це сильний ворог та справжній виклик для всього суспільства. І саме тому об’єднання та партнерства надважливі для перемоги та побудови майбутнього, де більше дітей одужують. Я щаслива, що партнерський проєкт фондів «Таблеточки» та «МХП-Громаді», де об’єдналися експертиза та компетенції двох команд, для підтримки дитячого онкоцентру Черкаської області, доводить це, – прокоментувала Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств фонду “Таблеточки”.
Варто зазначити, що автором такої ініціативи виступив заступник голови правління, директор департаменту з організаційної ефективності та управління персоналом МХП Андрій Булах та його дружина, яка не на словах знає потреби подібних закладів, адже свого часу працювала психологом у відділенні для онкохворих дітей в одній із клінік Києва. Андрій Булах розповів, що йому прийшла ідея запропонувати своїм друзям замість подарунків на свій день народження дарувати кошти, на які потім буде придбано щось потрібне для одного з онкоцентрів України. Колеги та друзі з МХП його підтримали і разом вдалося зібрати немалу суму.
– Було б добре, якби подібну ініціативу на день народження дарувати подарунки тим, хто цього найбільше потребує, зокрема онкохворим дітям, перейняли сотні, тисячі небайдужим людей, то світ для маленьких пацієнтів став би кращим, – прокоментував Андрій Булах.
Заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко теж приєднався до цієї ініціативи і запропонував закупити обладнання саме для Черкаського обласного онкологічного диспансеру, адже на Черкащині ведуть свою господарську діяльність кілька підприємств Групи МХП. Він зазначив, що заклад вдалося підтримати і банком крові. Так, заради порятунку хворих донорами стали півсотні співробітників «Урожаю», адже їхня кров буде використана саме для потреб Черкаського обласного онкологічного диспансеру.
– Корпоративно-соціальна відповідальність компанії підсилюється, якщо волонтерами стають її співробітники і приєднуються до масштабних проєктів, які покликані допомагати людям і робити частину вкладу в добру справу, – наголосив Ігор Лещенко.
Директор закладу Віктор Парамонов зауважив, що волонтерський рух надзвичайно потрібен сьогодні лікарні, адже свою допомогу пропонують не лише організації, а й звичайні люди, які передають як ліки та обладнання, так і іграшки. Це дуже важливо для маленьких пацієнтів, бо в стінах медзакладу вони проводять не дні, а тижні і навіть місяці. Загалом у Черкаській області близько 300 дітей мають онкологічні захворювання.