Ми – Україна, і маємо лише один шлях – шлях перемоги

Маю кілька думок.

По-перше: незалежність не дається задарма, тим паче, коли ти – Держава, що стоїть на перетині західної і східної цивілізацій, коли ти – територія, що має безальтернативну геополітичну цінність для всього світу, коли ти – народ, який тисячу років веде боротьбу за виживання, коли ти – нація, яку хотіли стерти з лиця Землі, але так і не змогли, проте стерли твою пам‘ять і тобі потрібно згадувати з нуля.

По-друге: війна була неминучою, оскільки історичний контекст має свої реалії, суворі, об’єктивні, а не ті, в які комусь хотілося вірити. Найбільшим акцентом цієї війни є те, що наша історія куди величніша, ніж історія мокші і чуді та інших наглухо пропитих східних племен. Ми – Русь, вони – мордва. Ми ніколи не були братніми народами, а весь цей міф навіяний з однією простою метою – вкрасти нашу історію.

По-третє: всі, хто сьогодні ниють на кшталт “нєт – войнє” мають змінити риторику на “так – перемозі”. Нас не питали, чи хочемо ми воювати, ми воюємо тому, що інакше ми здохнемо, не персонально кожен з нас, це горісно, до сліз, але не так важливо як смерть нації, яка от-от почала згадувати, хто ми.

Саме тому я не вірю в жодні перемовини. Перемовини не зупинять їх бажання вкрасти нашу історію, називати себе Руссю, але Русь – ми, а вони брудна, зачухана мордва. Саме тому будь-які перемовини і будь-яке перемир’я для нас, якщо таке раптом станеться, має бути використане нами для модернізації озброєння і створення оборонних споруд. Чужого нам не треба, але своє маємо захистити і відстояти, щоб не довелося це робити нашим дітям і онукам.

По-четверте: шо там “спартсмєни”, “мурчікі” і “блатата”, очко грає? Де ви, мразі, які **зділи, що якщо буде повномасштабка підете воювати? Сцикуни, опускайте очі і навіть не підходьте вітатись, коли повернусь. Я не про те, що всі мають воювати, кожен має робити свою справу для перемоги, але ж ви претендували на роль “сили”, а по факту ви – гівно обісцяне.

По-п’яте: більше за все ненавиджу політиків. Ви, мразі, не слухали взагалі ні**я, коли ми намагалися відкрити вам очі на опзж, колаборантів, проблеми фронту, формули штейнмаєрів, плани морелів і інших таких, як ви . Ви тупо сиділи на бюджетах і схемах, а зараз ви продовжуєте робити теж саме, паралельно виставляючи фоточки, як комусь десь допомогли валантьорачкай, яка неспівмірна ні сумі спи***них вами грошей, ні рівню про**аної вами, як влади, так і опозиції відповідальності. Адже питання відсутності підготовки Держави до війни – рівномірна відповідальність всіх політичних сил, які були представлені у владних інституціях.

По-шосте: тому звертаюсь не до попередніх двох категорій, які по суті своєю кримінальною і політичною діяльністю тормозили процес відродження України і самосвідомості нації, а до українців. Не побоюсь повторити: Ми – Русь. В наших жилах тече кров Святослава Хороброго. Ми – велич, ми щит і меч Європи, останній форпост справжньої європейської культури і цінностей. Ми – Україна, і маємо лише один шлях – шлях перемоги.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.