Стартував 10-ий сезон GeekHub! Що змінилося та як зареєструватися?

GeekHub – це проект, що надає можливість безкоштовно отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT в цілому. Це, мабуть, наймасовіші ІТ курси Черкас, які відомі далеко за межами області.

Команда Geekhub — це група професіоналів в інформаційних технологіях, які готують слухачів курсів до успішної кар’єри в індустрії. Всі члени команди GeekHub працюють у провідних софтверних компаніях, кожного дня набуваючи нові знання та навички. Саме це дає змогу викладати виключно актуальний матеріал, що знадобиться при роботі в реальних виробничих умовах.

Зазвичай ми відкриваємо реєстрацію 15 серпня, але цього року через карантин та зміни в програмі посунули цю дату рівно на місяць. Переходьте на сторінку з курсами, щоб вибрати один із 9 на ваш смак:

 • Ruby on Rails (online) 
 • Java for Web (Черкаси)
 • QA (Черкаси)
 • Project Management (online)
 • UX/UI Design (Черкаси)
 • JS (Черкаси)
 • Data Science (Черкаси)
 • Motion Graphics (Черкаси)
 • Python (online)

Порядок відбору на курси GeekHub:

 1. Реєстрація на сайті (до 1 жовтня включно)
 2. Тестування (онлайн)
 3. Співбесіда

Що змінилося в 10-му сезоні:

 • Не буде загального автотестування, як в минулі роки
 • Подаватися можна лише на один курс (але у вас буде кілька можливостей довести свою мотивацію та стати випускником GeekHub)
 • Через ризик карантину, курси можуть бути переведені з офлайну в онлайн
 • Окремі курси спершу проведуть міні онлайн курс для всіх охочих (а вже потім зроблять відбір)

Ситуація з карантином в Україні та Черкасах зокрема непередбачувана. Ми не можемо ризикувати вашим здоров’ям, а тому змінюємо дві події: відкриття сезону (яке традиційно відбувалося у Філармонії міста) та тестування (коли сотні абітурієнтів проходили до 3 автотестів на день).

Оскільки нам важливо уникати скупчення людей, святкове відкриття в 10-му сезоні ми замінимо на інтерактивну трансляцію в Фейсбуці з відповідями на найчастіші питання. Ця FAQ сесія відбудеться до закриття анкети, щоб ви мали всі відповіді вчасно.

На відкритті GeekHub у Черкаській Філармонії

Як саме відбудеться тестування?

Цього року викладачі курсів будуть комунікувати з вами особисто. Те саме стосується і співбесід. Але зазвичай це буде Гугл-форма, доступ до якої відкриється в конкретний час. Ми постараємося зробити декілька часових проміжків для вашої зручності. Деталі уже згодом, коли подасте анкету.

Як дізнатися, що мою анкету прийняли?

Це звичайна Google-форма. Там з’явиться повідомлення, що анкету прийнято. Якщо бачите білий екран, підніміться вгору сторінки. Якщо пропав інтернет і ви не певні, що анкету відправили – заповніть її знову (див. нижче).

Чому я можу обрати лише один курс?

Ми довго обговорювали це питання. Але підхід до тестування цього року буде різним. Деякі курси взагалі почнуть з вільних лекцій. Тому ми б не хотіли, аби це якось вплинуло на ваші очікування. Вибирайте той курс, що дійсно відповідає вашій меті.

Я помилково відправив(-ла) анкету на інший курс. Як змінити деталі?

Ваша остання реєстрація (за тим самим імейлом та телефоном) вважатиметься єдиною правильною. Тому просто заповніть анкету знову.

Важливо: цього року в нас розширена анкета. Тому спершу запишіть відповіді на своєму комп’ютері, а вже потім копіюйте в анкету. 

Як це “переведені в онлайн”?

В 10-му сезоні ми практикуємо два підходи: мікс та онлайн. Деякі курси одразу почнуть навчання дистанційно (а тому це можливість для охочих з області). Інші курси почнуть з лекцій у класі, в Черкасах, з вибірковими лекціями в онлайні. Якщо карантин посилиться, ми будемо готові перейти повністю на дистанційну роботу.

Для кого GeekHub?

Географічно ми сфокусовані на жителях міста Черкаси. У минулому були випадки, коли наші студенти приїжджали з області чи, навіть, Києва. Але будьте готові, що курси відбуваються щотижня, раз на тиждень. Онлайн дозволить нам приймати абітурієнтів з різних населених пунктів.

Щодо характеристики студента GeekHub, то ми маємо декілька важливих для нас аудиторій: 

 • Люди, які хочуть змінити свою професію
 • Студенти
 • ІТ спеціалісти, які шукають підвищення своєї кваліфікації

Саме в такій послідовності є пріоритет прийняття студентів на курс. GeekHub надає можливість тим, хто її дійсно потребує.

Я не став(-ла) студентом з першого разу. Чи можуть мене взяти пізніше?

Так. Викладачі окремо прокомунікують цей момент із вами до тестування. Зазвичай заміна відбувається, коли в перші два місяці курс покидає один із студентів. Тоді викладачі можуть запросити “вільних слухачів”. 

Ми називаємо ГікХаб “Open Source”, тому що саме ця ідеологія керує всією програмою. Все, що ми робимо, обертається навколо взаємовідносин між людьми. Курси GeekHub не коштують грошей. Все що вимагається — це внутрішня мотивація та багато самостійної роботи. А ми вже допоможемо вам дотягнутися до своєї мрії.

Лишились питання? В нас є цілий розділ FAQ, в якому ви знайдете офіційні відповіді. Тому спершу ознайомтеся з ним, а потім – якщо відповіді таки немає – пишіть нам на пошту/ФБ.

Про мене:

Денис Андрущенко: менеджер безкоштовних ІТ курсів GeekHub, співзасновник Фонду стипендій для громадських лідерів Leaders Fund, член Ротарі Клубу “Черкаси Центр” та екосистеми позитивного соціального впливу ImpactUA.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.