Три варіанти для Святослава Михайлюка в Детройті

Результат пошуку зображень за запитом "михайлюк детройт"Пропоную пройтися по не таким уже і гарячим слідам обміну нашого “Сві” до команди з Мотор-сіті. Виділимо три основні варіанти розвитку подій (кар’єри Сві в НБА), причини по яким цей варіант вірогідний, а також його наслідки.

Варіант перший – оптимістичний (варіант, якого кожен фанат українського баскетболу БАЖАЄ для Сві).

Почнемо з фрази, яка у всіх на вустах останній тиждень: «якщо Сві не виграє конкуренцію в теперішньому Детройті, то він не виграє її ніде». Доволі справедлива фраза, але давайте не забувати, що Святослав все ще новачок, а серед основних конкурентів у нього «перевірений боєць» Галовей і лотерейний Кеннард.

Результат пошуку зображень за запитом "кеннард детройт"

Люк Кеннард

Всі ми добре знаємо, що менеджмент команд НБА протягом декількох років не готовий визнавати свої лотерейні піки “бастами”. Тому Люк останні два роки балансує між «новим Ману» та «новим Адамом Морісоном». Саме ця нестабільність Кеннарда та ще не вивітрені з пам’яті хайлайти Михайлюка в літній лізі і є основними причинами розглядати оптимістичний варіант початку його кар’єри в Детройті. Тож, припустимо, що він завоює місце в старті, а також видаватиме 10+ балів з більше, ніж 38% з-за дуги.

Варіант другий – реалістичний (варіант, який МАЄ ПРИЙНЯТИ кожен фанат українського баскетболу).

Цей варіант просто схожий на продовження його кар’єри в ЛАЛ. Він проводитиме 10-12 хвилин, інколи видаватиме яскраві матчі, інколи провалюватиметься. І в цьому варіанті немає нічого дивного чи страшного для Сві.

Результат пошуку зображень за запитом "михайлюк лейкерс"

«Совпадєніє? Нє думаю!», але цей варіант повністю описує початок кар’єри Реджі Баллока в Детройті, на якого нашого Святослава і обміняли. Статистика Реджі в його першому сезоні була гірше, ніж у Сві майже по всім показникам, але це не завадило йому планомірно розвиватись і вже в це міжсезоння претендувати на щось більше, ніж 2,5 мільйони в рік.

Припустимо, що Михайлюк матиме 8-10 хвилин за гру, 3-5 балів в середньому, та до 35% з-за дуги.

Варіант третій – песимістичний (варіант, який НЕ ПРИЙМЕ жоден фанат українського баскетболу).

Можливо, хтось думав, що обов’язково прочитає тут слово «Європа», але навіть у песимістичному варіанті ми не розглядатимемо це, і тому є реальні причини. Основною з них є те, що Михайлюк всього лиш новачок і він все ще «занадто сильний» для Джі-ліги, а його статистика в ній лише підверджує це. Песимістчний варіант розвитку подій це той, в якому Сві повністю програє конкуренцію Люку Кеннарду, а також не виявиться кращим, за своіх «сусідів по драфту» Томаса і Брауна (Хірі вибрали 38-м, а Брюса 42-м).

Припустимо 3-5 хв у середньому, 2-3 бали та менше, ніж 33% з-за дуги.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *