У жовтні в Черкасах будуть Global Changemakers

Черкаси першими в Україні отримали ліцензію на проведення заходу від Global Changemakers! 23-25 жовтня (з п’ятниці до неділі) у нашому місті відбудеться триденний воркшоп для 50 відібраних учасників. Організатор і бенефіціар ліцензії: Ротаракт Клуб “Черкаси Смайл”. 

За три дні тренінгів та групової роботи GCMxUkraine учасники ознайомляться детальніше з Цілями та завданнями сталого розвитку, розділяться на групи й оберуть пріоритетну проблему, а потім запропонують власне стале рішення.

Робота базуватиметься на методиках проектного менеджменту, дизайн-мислення, бізнес-канви та соціального впливу. Очікується, що ця програма допоможе цільовій аудиторії зацікавитися глобальними викликами та місцем України у їх вирішенні, а також підготуватися до майбутньої професії.

Для кого цей захід: ми запрошуємо учнів 9-11 класів та студентів перших курсів з Черкас та області. Якщо ви зацікавлені в участі, але не підходите за критеріями відбору, – не стримуйтесь, заповнюйте заявку. Гасло програми: “Будь лідером, якого потребує громада!”

Для участі у відборі потрібно заповнити коротку анкету (з’явиться у вересні тут) та пройти ось цей курс: “Як діяти далі: Громаді про сталий розвиток“. Сертифікат про його успішне закінчення допоможе вам під час відбору. 

Global Changemakers вже 13 років об’єднує та навчає талановиту молодь з усього світу робити власні соціальні проєкти. Тільки якщо раніше всі збиралися в швейцарській  Женеві, то зараз створюються локальні заходи. Черкаси стануть піонером GCMx. (Для тих, хто не в танку: це можна порівняти з глобальною конференцією TED та місцевими TEDx заходами).

Партнерство. Ми віримо, що розвиваючи якісне глобальне середовище в нашому регіоні, ми сприяємо розвитку місцевого таланту. Що більше молоді лишається тут, то швидше прискорюється місцевий бізнес та більше ресурсів мають місцеві державні адміністрації. Якщо ваша організація хоче долучитися до програми як спонсор чи партнер, або дізнатися більше про Цілі, напишіть нам у Фейсбуці

Денис Андрущенко, президент Ротаракт Клубу “Черкаси Смайл”, менеджер безкоштовних ІТ курсів GeekHub, співзасновник Фонду стипендій для громадських лідерів Leaders Fund, член Ротарі Клубу “Черкаси Центр” та екосистеми позитивного соціального впливу ImpactUA.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.