Я vs Covid-19

Коли в кінці цього непростого року за традицією підбиватиму підсумки, то точно згадаю, як у вересні боровся з коронавірусом. І що головне, боровся із переможним фіналом. Так шо можу й далі писати пости.

Як все було?

У одну з п’ятниць зранку я відчув себе не дуже добре. В цілому нічого незвичного. Трохи сухого кашлю, трохи слабкості, біль в горлі, температуру не міряв та й пішов на роботу.

Уже протягом дня дізнався, що є контактним відразу в двох людей із підтвердженим діагнозом. В принципі тоді здогадався, що «приїхав». Проте в принципі почувався норм. Слабкість списав на втому.

В ніч із п’ятниці та суботу проснувся від того, шо морозило і жостко крутило суглоби. Поміряв температуру – 38,5.

Надалі аналогічний стан був весь день суботи. Ламало серйозно, тож пролежав в ліжку. Збивав температуру звичайними жарознижуючими до 37,7, однак з часом вона поверталася на традиційні 38,5.

У неділю стало трохи легше. Температура трималася вже в районі 37,6. Ламало не так сильно.

Понеділок – останній день до сьогодні, коли в мене була температура –37,1. Почувався в цілому норм, трохи кашляв.

Далі наступні 5 днів в принципі все теж було нормально, за винятком різких нападів слабкості посеред дня. Сильно хотілося спати, не міг змусити себе нічого робити.

Як із тестом?

У понеділок (4-й день симптомів) здав позитивний. Через тиждень – повторний, який виявився негативним. Після 10 днів самоізоляції вийшов з хати.

Як лікувався?

Закидався аскорбінкою. По 6 штук в день. Перші два дні пив жарознижуючі і противірусні. Після того, як спала температура – жував тільки аскорбінку. В цілому на таблетки сильно не нажимав.

Що із симптомами?

Смак і нюх не зникав. Температура, як вже казав, була 3 дні. Легкий сухий кашель десь дні 3-4.

Коли заразився?

Не знаю. Більш-менш сумлінно дотримувався всіх рекомендацій. Маску носив, руки мив, антисептиком бризкався. До антиковідних скептиків, як відомо, не належав. Проте вийшло, як вийшло.

Як в цілому оцінюю власні відчуття після хвороби?

Бувало й гірше. Якби не зробив тест і не знав, що в мене корона, то після двох вихідних пішов би на роботу.

Що можна порадити?

Зберігати спокій. Ще навесні, враховуючи об’єктивні обставини, налаштував себе, що перехворію у будь-якому разі. Звісно, продовжував дотримуватися рекомендацій лікарів, але на підсвідому рівні був готовий до хвороби.

Від того, коли захворів, в паніку не впадав. Так, новини були неприємні, але сприйняв я їх спокійно. Чого й іншим раджу.

Всім здоровля!

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.