Як я ходила на захід антивакцинаторів

Надивилась я у фейсбуках про пресконференцію «Вакцинація – вільний вибір людини». І де? В приміщенні міської ради. Мер зазначив, що те приміщення є власністю містян і будь-хто може їм користуватися. (До речі, зафіксувала. Є в мене пара тємок для зборів, а тут таке зручне приміщення). Ну, думаю, дело того варте і в розпал робочого дня потопала я драконіть своїм двічі вакцинованим “Модерною” кудрявим писком оте цікаве дійство. 

Народу багато, преси також. Із самого початку організаторка зазначила, що вони не “антіпрівівочнікі”, а лише хотіли допомогти людям захистити їх права, пояснити, як не втратити роботу. Навіть юриста залучили, що зачитував статті з трудового законодавства і ККУ. А коли така собі Фаіст почала вєщать (важко їй то давалося, навіть читати з нотаток) про тотальні заговори і експерименти над людьми, то навіть зірвала аплодисменти! А під промову отця Іоанна, щось типу: “церква ні за, ні проти, але ті, хто переболів, мають антитіла і не потребують вакцини”, одобрітельно кивали головами панотці, яких в залі було душ шість. Вальяжні пани в рясах, в золотих перстнях і браслетах були дуже доречні на такому заході.

Не буду вдаватись у подробиці виступів, але тема така: “ДНК продукт, а не вакцина”, “коронавірус”, то як грип, і незрозуміло, чому “паніка”, “антитіла після того, як перехворів на ковід на все життя”, “дітей у вас не буде після вакцини”, “у багатьох є власний імунітет, а вакцина його вбиває”, “на нас проводять випробування вакцин”, “нас знищують, ставлять на коліна”, “ми всє умрьом”. При цьому регулярно ставили відео з якоюсь Жолобак, яка трусила таку антівакциновочну єрєсь, що на голову не налазить. І посилались на неї у своїх дивних рєчах. Я дуже просила, наполегливо ставила запитання, щоб назвали прізвища чи дали посилання на офіційні джерела отого всього наговореного, але мене ігнорували) Зручно, а що. Проте часто лунали такі вислови, як “усі наукові дані”, “лікарі всього світу”, “авторитетні видання” і жодної конкретики.

І все було тихо, чинно, культурно, поки не взяв слово очільник департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Всеволод Кульчиковський. Людина з величезним досвідом лікаря, оперував виключно фактами і статистичними даними, рекомендував черкащанам вакцинуватися. Його позиція була виважена, професійна і обґрунтована. Мабуть, саме це викликало бурю невдоволення і воплі “ганьба” у купки дивних істот, що аплодували стоячи спітчам людей з теоріями змов, далеких від медицини. Норм так цільова аудиторія, все встало на свої місця. Загалом жоден фахівець, який мав медично обґрунтовану позицію, не зміг нормально виступити, крім головного лікаря обласної лікарні Чередніченко. Ото моє разочарованіє року… Людина, яку я ніяк не очікувала побачити в рядах антивакцинаторів. Людина з фаховою освітою називав вакцини ГМО продуктами і розповідав, як у його товариша в десятки разів виріс онкомаркер після вакцини. Вот а ф*к!!! Моя картина світу вже не буде прєжнєй)

Я не дочекалася кінця цього забавного дійства, хоча дуже хотіла вислухати позицію мера і поставити кілька питаннячок, але ж нерви дорожчі, не сприймаю некерованих балаганів.

І ось топала в офіс, і думала, чи даремно я витратила дві години свого робочого часу, чи варто ото все мракобесіє антивакцинаторів самого цінного, що в мене є – мого життєвого часу? Так, бляха! Воно того варте! Варте хоча б тому, що я ще більше впевнилася – ми з родиною все зробили правильно, коли вакцинувалися, що я ніколи не стану на одну сторону з людьми, які не мають критичного мислення, не вміють вести діалоги без образ опонента. Варто, бо не почула жодної фахової обґрунтованої позиції проти вакцинації.

Я завжди кажу, що кожна думка цінна, я розумію, що моя позиція може бути неправильною, тому завжди із цікавістю вислуховую опонентів і навіть іноді з ними погоджуюсь, але сьогодні купка дивного люду під прикриттям мера в приміщенні міської ради, прикриваючись заходом «Вакцинація – вільний вибір людини», плюнула в обличчя реальним черкаським лікарям, тим, що рятують щоденно життя, плюнула в обличчя сім’ям загиблих від “корони” і плюнула в обличчя здоровому глузду в цілому. Сподіваюсь, що цей дивний двіж так і залишиться на рівні купки людей і не матиме наслідків для черкащан.

Інші матеріали автора:

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.