ЖК Андорра: ми будуємо житло в Черкасах під час воєнного стану

Як і для всіх українців, перші тижні повномасштабної війни стали для забудовників тижнями невизначеності та страху. Ніхто не знав, що буде далі. Уже згодом усі ми адаптувалися до нових умов. Коли ми зрозуміли, що активних бойових дій у Черкасах немає, а зобов’язання перед клієнтами є, вирішили: продовжимо будувати житло. Крім цього, залишалися люди, яким потрібна була робота, аби годувати сім’ї. Тож за два тижні від 24 лютого ми відновили будівництво на своїх об’єктах. Сприяла цьому й наявність матеріалів, що тоді залишалися на наших будмайданчиках. А вже згодом відновили роботу й постачальники. 

Дещо пізніше, за місяць від початку повномасштабної війни, відновили роботу й наші відділи продажу. Усі наші клієнти могли отримати консультацію та звіт щодо будівництва на об’єктах, а нові клієнти – придбати житло. 

Маємо ще 5 квартир під продаж у збудованому ЖК

Нині ми маємо активні продажі готових квартир у ЖК Андорра – збудованому житловому комплексі, де вже живуть люди та введено в експлуатацію три секції. Нині тут залишаються вільними для купівлі лише 5 квартир. Усі – двокімнатні. 

Мешканці ЖК Андорра не залежать від комунальних підприємств, оскільки всі квартири тут мають автономне опалення. Крім цього, благоустрій, який ми робимо, дозволяє не залежати й від комендантської години: у наших комплексах ми встановлюємо альтанки та мангали, що дозволяє відпочивати безпосередньо в ЖК. Це – власний мікроклімат. 

На інших об’єктах нашого забудовника готового житла нині немає: ще до війни квартири в наших ЖК розпродавалися на рівні третього поверху. Усі старалися вкластися у фундамент. Однак продажі квартир ведуться у ЖК Laguna, ЖК City Park та ЖК Рідний Дім, де нині активно триває будівництво. 

За більш детальною інформацією щодо наявності квартир звертайтеся до інфоцентрів за номерами:

+380982727216 ЖК Андорра 

+380988855652 ЖК Лагуна, ЖК Сіті Парк 

+380681846868 ЖК Рідний Дім

*Реклама

Інші матеріали автора:

    коментарі

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.