Черкащани зможуть віртуально прогулятися старою Митницею

11 Серпня 2019
15:00 - 16:00
дорослі - 50 грн, діти - 25 грн
тел.: 0970983676
екскурсія
Черкаський обласний краєзнавчий музей
Деталі

Черкащани зможуть відвідати авторську екскурсію “Стара Митниця: звідси починались Черкаси”, що віртуально перенесе вас у минулі часи. 

“Митниця” – ця назва асоціюється у містян з багатоповерхівками, річковим вокзалом та набережною з ліхтарями. Але, уявіть собі, ця місцевість мала колись зовсім інше обличчя. І була вона колискою нашого міста. Саме тут, на березі Дніпра, селилися в давнину перші поселенці, біля річки будували заводи і фабрики, збирали ярмарки.

Територію біля Дніпра, де вирувало торгове життя здавна називали Митницею, бо тут, на перехресті торгових шляхів, був митний двір, де брали плату (мито) за право торгувати на прилеглих землях. Невеликі одноповерхові хатки, які навесні страждали від повені, підприємства, де працювала більшість черкасців, залізнична колія, яка тягнулась через усе місто сюди до пристані, школа, клуб, магазини – усе поглинули в 1960 році води Кременчуцького водосховища.

Музейна експозиція та трішки уяви – все, що знадобиться для віртуальної прогулянки вуличками старої Митниці. А опісля чекає екскурія “живими” вуличками Митниці.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.