На Черкащині відбудеться мистецький фестиваль

17 Серпня 2019
10:00
вхід вільний
с. Бучак, Канівський район
арт-фестиваль
протягом дня
Деталі

Арт-фесиваль “Барба на Бучаку” відбудеться в селі Бучак, що під Каневом. Подія покликана привернути увагу до проблем села та Дніпра. 

Мистецтво врятує це прекрасне місце – вважають організатори.  Цього року темою арт-фесту стане фотографія, адже все в світі є об’єктом для об’єктиву.

Окрім фотовиставок,  буде представлена колекція фотоапаратів-музичних інструментів від #PinholieroBanditos – новітнього творчого гурту фотографів, дизайнерів, артистів перформансу, музик. Також буде створена камера обскура, з якої буде зроблена фотографія.

Фестивальні локації також будуть представляти можливості сонячної енергетики, проблеми гідроенергетики, гамак-паті, майстер-клас з живопису від художниці з Донеччини Олени Клочко, майстерню з переробки пластику, перформанси, нічний кінопоказ та музичну програму – виступ київського музиканта Олексія Шманьова та черкаського гурту “Базіліо мав рацію”.

Також всі гості фестивалю матимуть змогу пройтись з екскурсією околицями с. Бучак, відвідати знамените озеро Бучак, ознайомитись з історичними та природними пам’ятками.

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.