РОК БУЛАВА 2021: дати фестивалю

18 Червня 2021 - 20 Червня 2021
від 500 грн
Дахнівська Січ
Деталі

ПРО ПОДІЮ

Щорічно на музичний фестиваль Рок Булава, який проходить з недавніх часів в місті Черкаси, з’їжджаються уже віддані фани літнього дійства. Своєю «фішкою» Рок Булава вважає домашню атмосферу і демократичність. На території фестивалю немає ніяких віп-зон, залишати площадку можна багато разів протягом трьох днів. У 2021 це був би ювілейний 10 фестиваль, однак у зв’язку з відміною пов’язаною з епідемічною ситуацією, цьогоріч очікуємо уже вдев’яте! Фестиваль буде проходити протягом трьох днів з 18 по 20 червня на території Дахнівської Січі у місті Черкаси.

ПРОГРАМА

Протягом трьох днів гостей очікує різноманітна програма, оскільки формат фестивалю немає границь – як любителям хіп-хопу, так і металу буде чим зайнятись на локації. Учасниками фестивалю стануть як відомі гурти, так і відносно молоді команди, які ще не вийшли на всеукраїнський рівень. Зазвичай за всі фестивальні дні проходить близько 70 виступів різних артистів. Паралельно працює дві сцени.

Незважаючи на скасування Рок Булави в 2020 році, організаторам вдалося на зберегти його головного хедлайнера – гурт O.Torvald. А також додати уже всім улюблені гурти, які не один рік були на сцені Рок Булави. Більшу кількістю учасників можна побачити на офіційних сторінках фестиваль в соціальних мережах та на сайті www.rockbulavafest.com/

У зв’язку з карантинними обмеженнями будуть виконані рекомендовані санітарні норми задля дотримуватися заходів безпеки. Слід поспішити, квитків з кожним днем стає все менше.

Квитки онлайн:

https://concert.ua/uk/event/rok-bulava
https://kasa.in.ua/ua/cherkasy/festival/rock-bulava-2021

Квитки в Черкасах “Бюро Добрих послуг”, в Будинку торгівлі, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45, (063) 399-89-32

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.