Вакарчук відіграв зелений концерт у Черкасах (ФОТО, ВІДЕО)

У п’ятницю, 24 травня, у Черкасах відіграв свій 2,5-годинний концерт відомий музикант, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук.

Цього разу замість традиційного стадіонного концерту на слухачів чекав більш інтимний виступ у “Дружбі народів”. Пісні гурту зазвучали по-новому – у супроводі камерного оркестру під дерегуванням Мілоша Єлича. Цікаво, що за роялем сидів сам Святослав.

Фото Віктора Євпака

Майже всі місця на концерт черкащани викупили за довго до приїзду Вакарчука, а в день виступу в касі повідомили про sold out.

– Цей тур має певне унікальне забарвлення, оскільки я пробую одночасно робити дві речі: співати і грати на роялі. Не можу сказати, що в мене це добре виходить, але мені дуже подобається. Тому що я співаю і граю ці пісні так, як я колись їх придумав. Тому, можливо, вони будуть більш інтимно для вас звучати, – зазначив на початку концерту Святослав і присвятив свою першу пісню “Мить” учасникам війни.

Фото Віктора Євпака

У Черкаси Вакарчук приїхав із Полтави. І під час виступу на сцені не оминув увагою тему якості українських доріг, заявивши, що через трасу Черкаси-Полтава запізнився на заплановані раніше зустрічі.

– Постійно думав: от коли ця дорога стане нормальною, тоді в Україні настануть справжні зміни. Не тоді, коли в центрі міста буде красиво, а коли дорога Полтава-Черкаси буде нормальною. Згадайте мої слова, – заявив під бурхливі оплески співак.

Черкаси стали останнім містом міні-туру за участі оркестру.

– Сьогодні в нас зелений концерт. Але ви не подумайте, це без політичного контексту. Зеленим музиканти називають останній концерт, де ми дозволяємо собі деякі невеличкі імпровізації,  – пояснив Вакарчук.

Окрім “океанівських” пісень, Вакарчук також виконав дві, які найбільше вплинули на його становлення як музиканта. Першу – “Blackbird” гурту The Beatles. А другу – українську народну. “Ой чий то кінь стоїть” музикант виконав разом із народним хором і присвятив усім бабусям.

– Саме бабуся співала її, коли мені було 2 роки. Може, аби вона не привчила мене співати тоді, то я і не стояв би тут перед вами, – зробив ліричний виступ співак.

На завершення концерту Святослав запросив черкащан на свій столичний концерт, який відбудеться на День Києва уже цієї неділі.

– Як говорив один музикант о 10 ранку, замовивши 50 грам Бехеровки, прекрасний вечір, друзі!
По темі

  коментарі
  2 Коментарі
  1. Я не здамся без бою…….

  2. Якби всі були такі як Вакарчук то життя було би на нашій Україні зовсім іншим.

  Залиште свій коментар

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *