Фото: Держкіно

Із 1 січня у кінотеатрах України розпочнеться показ фільму “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, який відзнято за сценарієм казкаря з Умані Сашка Лірника.

Про це пише “Козацький край“.

Творці фільму готові продемонструвати його і в найвіддаленіших населених пунктах країни.

– Є багато мешканців у таких районах, де кінотеатрів великих немає,але є можливість показати картину у будинках культури або ще десь.Тому звертаємося: компанія “2016” та компанія “Юкрейніан Фільм Дистриб’юшн” готові вирушити у будь-який куток України для показу Різдвяної казки “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке” із метою популяризації українського кіна. Щоб люди, які не можуть дістатися до центрів, мали змогу побачити першу українську козацьку казку (не плутайте з дитячим кіно. Це саме казка!). Ми готові привозити казку у районні центри. Продюсери, виконавці, автор сценарію, режисер готові приїжджати та презентувати казку, – зазначають творці фільму.

Тизер  фільмуПекельна Хоругва, або Козацьке Різдво”

Тим часом автор сценарію, казкар з Умані Сашко Лірник емоційно звернувся до прихильників своєї творчості.

– Ну от. Тепер уже офіційно і точно. Погнали поширювати і записуватись на перегляди в кіно. Ну, і друзів агітуйте. Бо соромно буде одночасно нити про те, що “українського кіно немає” і не піти на першу українську козацьку різдвяну казку в час Нового року і Різдва, – наголосив Сашко Лірник.

 

Фото: Держкіно

Як писав 18000, кінокартину вже було презентовано на Міжнародному кінофестивалі “Молодість”.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.