Зоомагазин Леопольд

10-річна танцівниця з Черкас підкорює українську та світову сцени (ВІДЕО)

Фото: Ua.tv

Ольга Степанець – юна черкащанка, що підкорила не тільки українську публіку, але й отримала гран-прі Міжнародного онлайн конкурсу-фестивалю Golden Time. 

Про це пише “Ua.tv“.

У свої 10 років черкащанка Ольга Степанець – багаторазова призерка всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів з сучасних танців у сольних і командних виступах. Вона двічі ставала чемпіонкою України з танцювального шоу, а також є володаркою гран-прі Міжнародного онлайн конкурсу-фестивалю Golden Time, який відбувся в Лондоні.

За словами Оксани, мами Олі, дівчинка завжди була гіперактивною.

– Відразу стало зрозуміло, що буде спортивний напрямок, тому що вже в 6 місяців ми зробили перше сальто з дивана. Ходити почала дуже рано – в сім місяців і десь тиждень-півтора,– згадує Оксана Степанець.

У ранньому дитинстві в Олі були проблеми зі здоров’ям, які в подальшому могли вплинути на все її життя.

– Народилася вона з варусною деформацією колінних суглобів. Візуально ніжки нагадували колесо. До року лікарі не дозволяли їй навіть вставати, сказали сидіти тільки в колясці, – говорить мама юної спортсменки.

Оскільки маленька Оля була непосидою, цей варіант її зовсім не влаштовував. Батьки вирішили віддати дівчинку на танці. Змінивши кілька студій і тренерів, вона потрапила в танцювальний колектив “Вікторія”. Із цього моменту життя дівчинки кардинально змінилося.

– Протягом року я побачила, що відбувся колосальний прорив як танцюриста, далі – серйозні змагання, нагороди, торік вона отримала “Золоту зірку”, – зазначила мама Олі.

Крім танців, юна черкащанка займається акробатикою.

– Вона добре стрибає акробатику, то тут потрібно віддати належне батькам. Вони вкладають, це додаткові заняття, навантаження на дитину, – говорить керівник танцювального колективу Вікторія Сухенко.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *