Зоомагазин Леопольд

12-річна черкащанка, яку вразило струмом, перебуває у тяжкому стані (ВІДЕО)

12-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, перебуває у тяжкому стані в лікаріні.

Про це розповідать у сюжеті “Ua:Черкаси“.

– Стан дитини стабілізувався, але залишається тяжким, – розповідає виконуючий обов’язки завідувача опікового відділення Першої міської лікарні Черкас Роман Похилюк.

Зі слів лікаря, у Кароліни обпечено 70 відсотків тіла, 25 із них – глибокі опіки.

Поруч з дівчинкою завжди перебуває рідна тітка – Юлія Петренко.

Як розповідає черговий лікар, дитині щодня роблять перев’язки під загальним наркозом. У палаті обов’язково підтримують температурний режим – 36-38 градусів тепла.

– На сьогодні, стан дитини постійно моніторять: тиск, температура, також моніторять аналізи, корегують інфузійну терапію. Щось додається, щось припиняють застосовувати, – розповідає медик.

Волонтерка Дарія Макаренко додає, що минулого четверга дівчинці зробили операцію з чистки відмерлої тканини. Зараз дитину готують до пересадки шкіри, яку планують провести в понеділок. Щодня на лікування витрачають від шести до десяти тисяч гривень. Дівчинка потребує щонайменше шість пересадок шкіри.

Нагадаємо, інцидент стався ввечері 9 вересня  на станції Цвіткове у селі Ленському Смілянського району. Дівчинка отримала термічний опік (ураження струмом, електричний опік ІІ-ІІІ ступеня, площа опіку складає майже 100 відсотків) та опіковий шок.

За інформацією Укрзалізниці, на момент травмування школярка намагалася вилізти на цистерну, щоб сфотографуватися. Ідею для фото вона намагалася втілити разом із молодшим братом у транзитному парку станції.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *