126 тисяч грн за свободу. Іноземцям, що підірвали банкомат на Черкащині, обрали запобіжний захід

Чоловікам, що підірвали банкомат на Звенигородщині, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. 

Про це повідомляє пресслужба ГУНП України в Черкаській області.

Як писав 18000, 19 травня двоє іноземців підірвали банкомат у селі  Шевченкове. Чоловіки викрали з нього понад 400 тисяч грн. Їх затримали на території Житомирської та Івано-Франківської областей.

Своїми злочинними діями чоловіки завдали таких збитків:

  • зруйнували частину будівлі гуртожитку;
  • знищили банкомат, вартістю близько 150 тисяч гривень;
  • викрали з нього грошові кошти в сумі понад 400 тисяч гривень.

Чоловіків  оголосили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) та ч.  4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена у великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Нині суд обрав зловмисникам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Для кожного з підозрюваних визначено заставу в розмірі близько 126 тисяч грн.

Водночас прокуратура готує апеляцію на обраний запобіжний захід та клопотання обрати зловмисникам безальтернативне тримання під вартою. Правоохоронці наголошують, що в майбутньому чоловіки можуть переховуватися від органів слідства. Один із підозрюваних на початку року вже був депортований та повернувся, змінивши свої паспортні дані, аби приховати незаконні дії в минулому.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.